اسب ها

بهترین رژیم غذایی اسب عرب چیست؟

اگر قصد نگهداری از اسب عرب را دارید توصیه می کنیم بهترین رژیم غذایی اسب عرب را بشناسید تا بتوانید اسبی تنومند و سالم داشته باشید. اسب‌های عرب به خاطر نمایش فوق‌العاده انرژی و تطبیق‌پذیری خود در زمین شهرت دارند، اما برای حفظ سطح انرژی خود نیاز به مصرف غذای مغذی دارند. رژیم غذایی اسب عرب چیست؟ رژیم غذایی اولیه یک عرب شامل یونجه، علف مرتعی و غلات برای مواد مغذی است. در صورتی که مصرف غذایی از طریق علوفه تامین نشود، کنسانتره ها جایگزین هستند. نیازهای غذایی یک نژاد عرب مشابه سایر نژادهای اسب است و فقط برای اسب های خاص متفاوت است.

اگرچه اسب عرب همه کاره است و در مقایسه با سایر نژادهای اسب، غذای کمتری مصرف می کند، اسب پرانرژی نیاز به رژیم غذایی مناسب، مراقبت خوب و محیطی مناسب برای شاد ماندن دارد.

چه چیزی می توانید به اسب عرب خود غذا دهید؟

نیازهای غذایی اسب عرب چیز خاصی را شامل نمی شود. آنها بیشتر از یونجه و مرتع به عنوان رژیم غذایی خود راضی هستند. برای مقابله با کمبود برخی مواد مغذی در رژیم غذایی فوق، می توان از مقدار کمی غلات یا مکمل ها استفاده کرد. هنگام غذا دادن به اسب عرب باید به نیازهای فردی نیز توجه شود. اگر اسب شما در طول روز فعال باشد، احتمال کمی وجود دارد که اسب شما به رژیم غذایی تخصصی تری نیاز داشته باشد.

در اینجا یک واقعیت وجود دارد. تغذیه بیش از حد به عربی خود تنها منجر به پیامدها و عوارض نامطلوب خواهد شد. هم مکمل ها و هم سایر غذاها باید در زمان های مشخص و به مقدار معینی به اسب ها داده شوند. در این مورد، بهتر است دستورالعمل های دامپزشک خود را دنبال کنید و به آنها پایبند باشید.

چه مواد غذایی برای اسب عرب توصیه نمی شود؟

اکثر دوستداران اسب فراموشکار، بریده های چمن یا علف باغ را به اسب های خود می دهند. اکیداً توصیه می شود که اسب خود را به این گونه مواد غذایی عادت ندهید زیرا حاوی سمومی هستند که برای سیستم گوارشی آنها مضر می باشند. سبوس ها، انواع سبوس گندم و برنج نیز توصیه نمی شوند زیرا می توانند باعث عدم تعادل مواد معدنی شوند. به رژیم غذایی معمولی پایبند باشید و اسب شما باید سالم بماند و عمر طولانی تری داشته باشد.

علائم صورت اسب نشان دهنده چیست؟

عادات غذایی اسب عربی چگونه است؟

بهترین رژیم غذایی اسب عرب چیست؟ || دام و پت

از نمایش شجاعانه تعقیب و گریز در بیابان ها گرفته تا مسابقات سوارکاری مدرن، اسب عرب توانسته در همه آنها شهرت خوبی پیدا کند. اعراب عمدتاً به عنوان اسب های جنگی مورد استفاده قرار می گرفتند و بنابراین می توانستند مردم را با آب و غذای کمی برای کیلومترها حمل کنند. با این حال، برای حفظ سلامت و مراقبت از اسب، باید یک برنامه زمانی مناسب با نظارت دامپزشک اجرا شود.

عرب ها عموماً چابک هستند و طبیعت با روحیه آنها به آنها اجازه می دهد در مراتع سرسبزتر رشد کنند، اما چنین زمین های بزرگی همیشه در دسترس نیست. بنابراین در صورت عدم وجود مراتع، یونجه علف یا حبوبات به عنوان خوراک اسب تهیه می شود. در موارد دیگر، یونجه فرآوری شده یا گلوله های یونجه فرآوری شده نیز ممکن است تغذیه شوند.

همانطور که بحث شد، هر اسب عربی به چراگاه دسترسی ندارد، در این صورت، اسب باید در قسمت های کوچکتر در طول روز تغذیه شود. یک اسب عرب بالغ متوسط می تواند بین 20 تا 30 پوند غذا بخورد. یونجه در روز با این حال، این محدوده با روتین، سن، نژاد، ورزش و حجم کاری اسب متفاوت است.

چیزی که همیشه باید در نظر داشته باشید این است که اسب ها ممکن است خفه شوند! اگر می خواهید این کار را انجام دهید، بهتر است به اسب های خود به وعده های کوچک و مکعبی از سبزیجات یا میوه ها بدهید.

مهمترین ویتامین برای اسب کدامند؟

اسب های عرب در کجا زندگی می کنند؟

خلق و خو و هوش اسب عرب در نوع خود بی نظیر است. این اسب ها بسیار احساساتی هستند و اگر در مناطق کوچکتر محصور شوند به سرعت خسته می شوند. یک واقعیت در مورد اعراب این است که آنها می توانند ساعت ها مرتع را چرا کنند . این مزاج اسب عرب را تکمیل می کند و به آنها امکان دسترسی آزاد به غذا را می دهد که به هضم غذا کمک می کند.

اگرچه ضروری نیست، اما عرب ها از اسب های شرکت قدردانی می کنند. محیط سالم تر، خلق و خوی دوستانه تر را تشویق می کند و احتمال کسالت را برای آنها کاهش می دهد.

اگرچه آب به عنوان یک ماده غذایی طبقه بندی نمی شود، اما هنوز هم بخش بسیار مهمی از رژیم غذایی غنی از مواد مغذی عرب ها است. اسب ها هر روز حدود 5 تا 10 گالن آب می نوشند.

اسب عرب شما باید همیشه به آب شیرین دسترسی داشته باشد. بهتر است روی یک سیستم آبیاری سالم سرمایه گذاری کنید تا اسب شما در طول روز بدون تلاش زیاد هیدراته بماند. آب‌پاش اتوماتیک ضد زنگ گزینه‌ای است که برای اسب‌ها دسترسی دائمی به آب فراهم می‌کند.

مقدار آب، درست مانند خوراک و رژیم غذایی، به فعالیت و ماهیت اسب شما بستگی دارد. همچنین آب و هوای روز در نظر گرفته شده نقش مهمی دارد. به طور کلی، تابستان ها نیاز به آب بیشتری دارند.

خوراک اسب عرب چیست؟

بهترین رژیم غذایی اسب عرب چیست؟

علاوه بر غذا دادن به علوفه اسب عرب شما، بسیاری از فروشگاه ها خوراکی های مختلفی برای اسب ها نیز می فروشند. اینها از غلات گرفته تا محصولات دست پخت نیز متفاوت است.

ممکن است تعجب کنید این خوراکی ها از چه غذایی تشکیل شده است؟ آیا این غذاهای به اصطلاح برای اسب عرب بی خطر است؟ اسب‌های عرب به طرز باورنکردنی علاقه‌مند به خوردنی‌ها هستند و زمانی که جایزه در میان باشد عملکرد بهتری خواهند داشت. این خوراکی ها شامل تکه های سیب، هویج، شیرینی یا آب نبات و یک مشت غلات است. این خوراکی های کوچک حال و هوای یک عرب را سبک می کند که در عملکرد آنها نمایان می شود.

شاید اسب شما به خوردن شیرینی علاقه زیادی داشته باشد. با این حال، این شیرینی ها باید فقط به مناسبت های خاص محدود شوند. مقادیر زیاد قند ممکن است منجر به مشکلات سلامتی و افزایش وزن غیرقابل برگشت شود.

یکی دیگر از اقدامات احتیاطی این است که وقتی با گله سروکار دارید از آوردن خوراکی ها خودداری کنید. این باعث می شود اسب های فردی رقابتی تر شوند و ممکن است منجر به خشن تر شدن آنها نسبت به صاحبانشان شود.

مواد غذایی غیرمجاز برای اسب عرب

مواد غذایی ناسالم می توانند باعث مشکلات گوارشی شوند. بنابراین، از خوراکی‌هایی که حاوی تکه‌های گوشت هستند، باید اجتناب کرد، زیرا اغلب منجر به بیماری خطرناکی به نام قولنج می‌شوند.

در اینجا لیستی از مواردی وجود دارد که هرگز نباید به عنوان یک غذا به یک عرب داده شود:

  • شکلات
  • نان برای اسب
  • گوشت (همه انواع)
  • سیب زمینی ها
  • گوجه فرنگی ها
  • کلم، کلم بروکلی و گل کلم
  • خوراک فوق العاده شیرین (مقدار کمی هنوز قابل قبول است)

اسب های عرب در بیابان چه می خورند؟

بهترین رژیم غذایی اسب عرب چیست؟ || دام و پت

وقتی به اسب های عرب فکر می کنید، بلافاصله به فکر اسبی می افتید که در صحرا می تازد. آیا فکر نکرده اید که آنها در صحرا چه نوع غذایی می خورند؟ منظور این است که هیچ مرتعی در آنجا وجود ندارد، پس چگونه اسب های عرب در شرایط سخت کویر زنده می مانند؟ خوب، در بیابان، اسب های عرب از خرما و شیر تغذیه می شوند. این شیر معمولاً از شتر تهیه می شود زیرا اعراب به آنها علاقه زیادی دارند.

به نظر می رسد اسب های عرب در بیابان کوچکتر هستند و نیاز به دریافت غذای کمتری دارند زیرا اغلب به شرایط سخت کویر عادت دارند. همچنین شناخته شده است که آنها 72 ساعت بدون آب زنده می مانند.

بهترین راه برای افزایش وزن اسب چیست؟

چرا اسب های عرب اینقدر خاص هستند؟

اسب‌های عرب جدا از تاریخ غنی‌شان، به خاطر سر متمایز، ساختار استخوانی اسکنه‌دار، دم بلند و بدن عضلانی‌شان در سرتاسر جهان مشهور هستند. ظاهر شگفت‌انگیز اسب عرب هنگامی که با بدن فشرده‌اش تکمیل می‌شود، نژاد اسبی را با پتانسیل بسیار بیشتری نسبت به سایرین تشکیل می‌دهد. اسب نمایش یا مسابقه، عرب می تواند در همه اجرا کند.

اسب عرب به چه چیزی معروف است؟ اعم از چابکی، تطبیق پذیری، هوش یا استقامت، عرب همه این ویژگی ها و بسیاری دیگر را دارد. اما شاید اسب‌های عرب بیشتر به دلیل دوام و دوام خود برای دویدن مایل‌ها متوالی شهرت داشته باشند.

معمولاً اسب های عرب در بیشتر مسابقات استقامتی مانند جام تیویس برنده می شوند. عرب با توانایی طی کردن کیلومترها با استراحت و نوشیدنی کم، همه نژادها را پشت سر گذاشته است.

اسب های عرب به استقامت و استقامت بی نظیر خود معروف هستند. با این حال، از آنجایی که آنها اسب های خون گرمی هستند، ممکن است بهترین اسب های مبتدی را نداشته باشند.

اسب ها چی می خورند؟ + بهترین رژیم غذایی آنها را بشناسید.

منبع
https://horsyplanet.com/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا