سگ ها

بهترین نژاد سگ ها برای کودکان

بهترین نژاد سگ ها برای کودکان

بهترین نژاد سگ ها برای کودکان ، آیا به دنبال یک سگ خانوادگی هستید که همراه خوبی برای فرزندان شما باشد ؟ عوامل مهمی که باید در نظر گرفت : مزاج ، اندازه ، مسائل رفتاری و سطح انرژی . سگ به چه میزان ورزش نیاز دارد ؟ چقدر توجه ؟ شما هرگز نباید کودکان را بدون مراقبت از سگ رها کنید . با این حال ، کدام نژاد به داشتن روحیه آرام در کودکان معروف است ؟

کدام نژاد مناسب سبک زندگی و نیازهای خانواده شما است ؟ آیا به دنبال یک سگ خانوادگی هستید که همراه خوبی برای فرزندان شما باشد ؟ ما این لیست را به 10 نژاد محبوب سگ برای کودکان کاهش داده ایم . ترکیبی از این نژادها می تواند سگ ایده آل شما باشد.

بیگل

یکی از بهترین نژاد سگ ها برای کودکان بیگل است. بیگل یک سگ شاد با طبیعتی دوستانه ، دوست داشتنی و علاقمد به کودکان است . این نژاد بسیار بسته گرا است و ترجیح می دهد هر زمان به شما فرصتی داده شود در کنار خانواده باشید . از ماجراهای و فعالیت های فضای باز لذت می برد . این بیگل همچنین عاشق غذا است.

. اگرچه لیسیدن ته مانده غذا های بچه های شما مفید به نظر می رسد ، مراقب غذا های سمی یا خطرناکی باشید که نمی خواهید بیگل شما بخورد . این سگ ها دوستانه ، باهوش و خیلی بزرگ نیستند .همین امر آن ها را برای بچه ها بسیار مناسب می کند . اگرچه بعضی از آن ها می توانند کمی بلند قدم بردارند ، اما به طور معمول پاسخ بسیار خوبی به آموزش می دهند .

آن ها یک نژاد اجتماعی هستند که از بودن در کنار مردم و کودکان لذت می برند . آن ها با کودک وفادار هستند و به راحتی قابل پیوند هستند . حتی ممکن است یکی از بهترین سگ های نگهبان برای کوچولوی شما باشد که به شما اجازه می دهد با پارس کردن خاص خود در هنگام نزدیک شدن ، از آن مطلع شوید . یک نژاد آوازی ، ممکن است بهترین نوع سگ برای نوزادان و کودکان نوپای بسیار جوان که از پارس یا صدا به راحتی بیدار می شوند ، نباشد .

سگ چوپان آلمانی

یکی دیگر از بهترین نژاد سگ ها برای کودکان سگ چوپان آلمانی است سگ چوپان آلمانی به عنوان محافظ وفادار اعضای خانواده بسیار مورد توجه قرار می گیرد . فوق العاده باهوش ، این نژاد سگ در آموزش از همه سریعتر است – شما احتمالاً می توانید سگ چوپان آلمانی خود را آموزش دهید تا در کنار بچه های شما در حال دوچرخه سواری حرکت کند ، به شما کمک کند هنگام بازی در حیاط جلوی آن ها را حراست کند یا شب کنار تخت های آن ها بخوابد .

در حالی که سگ چوپان آلمانی دارای دوز سالمی از بازیگوشی ، ملایمت و مهربانی است ، اما به عنوان یک دیده بان بسیار عالی عمل می کند و کار خود را جدی می گیرد . این نژاد بسیار وفادار و محافظ است اما باید کاملاً آموزش دیده باشد . چوپانان آلمانی مخصوصاً در سنین پایین جنبه بازی دارند.

آن ها می توانند با خانواده خود شیرین و ملایم باشند اما نسبت به غریبه ها با احتیاط برخورد می کنند . نژادی بسیار باهوش ، تقریباً هر کاری می توان به آن ها آموخت .

بوکسور

بهترین نژاد سگ ها برای کودکان | دام و پت

این سگ که به عنوان ” دلقک ” شناخته می شود ، یک نژاد خانوادگی سگ است که دارای ماهیتی ، گاه شیطنت آمیز است . شیرین و مهربان ، سگ بوکسور یک همراه وفادار است که از بازی با اعضای خانواده لذت می برد . این نژاد سگ با غریبه ها ، تا زمان آشنایی احتیاط نشان می دهد . سگ بوکسور برای جلوگیری از بی حوصلگی و هرگونه رفتار مخرب متعاقب آن ( جویدن ، گود کردن ) به ورزش و تحریک کافی نیاز دارد .

این نژاد شناخته شده است که یک نژاد بازیگوش است و دوست ندارد به عنوان همبازی با بچه ها دوست شود . یک سگ پر جنب و جوش ، می تواند با کودکانی که انگار نیز انرژی بی پایان دارند و به بیرون از منزل علاقه دارند ، پا به انگشت برسد. این یک شخصیت مسخره و کودکانه است که کودکان می توانند قدر آن را بدانند. این ممکن است گاهی دست و پا چلفتی باشد و یک یا دو بچه را دست انداز کند یا آن را براندازد ، بنابراین آن را از نزدیک در اطراف کودکان نوپا تماشا کنید.  

سگ شکاری طلایی رنگ دورگه

دو کلمه که بسیاری برای توصیف این نژاد استفاده می کنند : شیرین و ملایم . یکی از نژاد های مهم سگ برای کودکان ،این نژاد بسیار بازیگوش ، مهربان ، دوستانه با بچه ها ، اجتماعی و باهوش است و به خوبی به آموزش پاسخ می دهد . رتریورهای طلایی نیز بسیار سازگار هستند . آنها می خواهند در خارج از خانه و ماجراهای خانوادگی معروف شوند.    

لابرادور ریتریور

سگ های وفاداری هستند . آن ها یکی از آخرین سگ هایی هستند که پرخاش می کنند . آن ها سگهای بیرونی ، مهربان ، ملایم و بسیار باهوشی هستند . آنها با بچه ها و دیگر حیوانات در خانه کنار می آیند. آنها کودک را در آغوش کشیده ، لگ زدن یا تحریک کردن را تحمل می کنند. رفتار آرام آنها یک مزیت بزرگ برای خانواده های دارای فرزند خردسال است. با این حال ، آنها فضای زیادی را در حیاط پشتی ترجیح می دهند زیرا به ورزش روزانه زیادی نیاز دارند .

رتریور طلایی تقریباً شبیه رتریور لابرادور با موهای بلند و خزدار است . خلق و خوی آن ها بسیار شبیه است : ملایم ، آرام ، تحمل پذیر و پرخاشگر . این نژاد در صورتی که راهی سازنده برای آزاد کردن انرژی عظیم خود نداشته باشد ، می تواند بیش فعال و کمی غیرقابل کنترل شود . یک نژاد بازیگوش و باهوش ، می تواند یک همراه عالی برای کودکان در سنین مدرسه باشد . سر پهن ، چشمان دوستانه و باهوش و گوش های کوتاه از ویژگی های دیگر این نژاد است .

نیوفاندلند

بهترین نژاد سگ ها برای کودکان | دام و پت

نیوفاندلند به دلایل بسیار خوبی به Gentle Giant ملقب شده است : خلق و خوی راحت ، عشق زیاد به کودکان و در بلوغ تقریباً به همان ارتفاع یک تخت می رسند ، که باعث می شود با دست و پنجه نرم قبل از خواب راحت تر شوند . نیوفاندلند نیز باهوش است – این نژاد یک سگ آبی با غرایز نجات دهنده زندگی است و دوست دارد در پیاده روی ها و دیگر ماجرا های بیرونی شرکت کند . معاشرت و آموزش از سنین پایین به شما کمک می کند تا رفتار این نژاد 100 تا 150 پوندی را مدیریت کنید .  

پودل استاندارد

بهترین نژاد سگ ها برای کودکان | دام و پت

تصور می شود که پودل یکی از باهوش ترین سگ هایی است که به شرکت اعتبار می بخشد . آن ها همچنین یکی از مسخره ترین نژاد ها محسوب می شوند که شخصیت ایده آل برای حیوان خانگی ایجاد می کنند . فوق العاده مهربان ، بازیگوش و شاد ، این نژاد سگ دوست دارد معاشرت کند و به راحتی با محیط پیرامون خود سازگار است . مطمئناً یکی از نیاز های شماست .

استاندارد ، مینیاتور یا اسباب بازی . اگر کودکی مبتلا به آلرژی یا حساسیت به شوره سر دارید ، موی ریش پودل نیز می تواند تا حدی تسکین دهد . پودل فوق العاده باهوش و دارای مزاج عالی است . انرژی زیاد پودلز اغلب با انرژی کودکان مطابقت دارد . پودل ها بسیار دوست داشتنی ، نوازشگر و ملایم و همچنین صبور هستند . اگرچه ، پودل بزرگتر و استاندارد احتمالاً بهترین انتخاب برای خانواده های دارای فرزند است .

این مقاوم ترین است و می تواند مقاومت بیشتری در برابر سختی ها از انواع کوچکتر داشته باشد . اگر در جستجوی سگی هستید که بتواند با بچه ها کنار بیاید ، نژاد های زیادی وجود دارد که متناسب با این قبیل باشد . از لحاظ تئوری ، تقریباً هر سگی این توانایی را دارد که با بچه ها کنار بیاید . عواملی مانند آموزش اطاعت ، سن ، اندازه و نوع نژاد همه می توانند بر روی احتمال یافتن یک سگ خانوادگی خوب تأثیر بگذارند . به سن و سطح فعالیت فرزندان خود فکر کنید . یک توله سگ دست و پا چلفتی که اندازه خودش را نمی داند ، کودکان نوپا را از پا در می آورد . بچه های بزرگتر اگر همیشه مراقب نباشند می توانند یک سگ کوچک را له کنند .

نکته

می توانید حدس بزنید کدام نژاد سگ برای بچه ها بهترین است ، اما هرگز نمی دانید وضعیت تک تک سگ ها چگونه خواهد بود . از گروه نجات سگ محلی خود بگردید و از سگ هایی که تحت مراقبت های خانگی بوده اند سوال کنید . ” والدین ” پرورش دهنده آن ها را می شناسند و دوستشان دارند .

از آن جا که آن ها می خواهند سگ ها به خانه های مناسب بروند ، در مورد شخصیت و خوی سگ ها بسیار صادق هستند . یا اگر در مورد یک پرورش دهنده معتبر تصمیم می گیرید ، وقت خود را صرف صحبت در مورد خلق و خو و تاریخ معاشرت توله ها کنید .

یک پرورش دهنده باتجربه و مسئول توله و والدین را به خوبی می شناسد و اطلاعات را آزادانه به اشتراک می گذارد . بسیاری از نژاد های سگ وجود دارد که شهرت خوبی با کودکان دارند . خانواده ای با بچه ها در حالت ایده آل به یک سگ باهوش و دارای مزاج خوب و سطح انرژی متوسط ​​نیاز دارند .

Bichon Frize

بهترین نژاد سگ ها برای کودکان | دام و پت

نمونه یک سگ عاشق بازی است . محبت آمیز ، جذاب و دارای انرژی لازم برای مطابقت با روحیه بی پایان کودک است . همچنین یک سگ کوچک است که برای بچه های کوچک بسیار مناسب است .   کرن تریر : سایه های رنگ کرن تریر با بالغ شدن می توانند تغییر کنند .

به نظر می رسد این سگ های کوچک فعال به کودکان علاقه طبیعی دارند . آن ها می توانند همگام با آن ها باشند و تقریباً هر چیزی را تحمل می کنند و ملایم هستند . آن ها نژادی بسیار دوست داشتنی ، به ویژه با کودکان هستند . در حالی که بسیاری از سگ های کوچکتر معمولاً نمی توانند از پس نگهداری کودکان در خانه برآیند .اما به نظر می رسد کریر تریر آن ها را دوست دارد. پوشش در بسیاری از رنگ ها وجود دارد ، از جمله قرمز ، فرهای ، سیاه ، ماسه ای و خاکستری .

شتلند :

پوسته پوشان شبيه کولي ها هستند . این دو نژاد بسیار آرام ، ملایم هستند که اغلب با کودکان در هر سنی و اندازه ای خوب رفتار می کنند . پوسته پوشان از همراهی انسانی لذت می برند . این نژاد با کودکان بازیگوش ، ملایم و خوش رفتار است ، اما برای از بین بردن تمایل طبیعی خود نیاز به آموزش دارد . کودکان بیش از حد فعال ممکن است سگ را تحت فشار قرار دهند ، بنابراین مراقب تعامل آن ها باشید تا اطمینان حاصل کنید که با هم خوب کنار می آیند .  

سگ های نژاد مخلوط :

می توانند سگ های متعادل و باهوشی باشند . به طور کلی ، شما می توانید یک سگ واقعا شگفت انگیز در یک نژاد مخلوط پیدا کنید . آن ها از تنوع بسیار متنوعی در اندازه ها برخوردار هستند . نژاد های مخلوط اغلب از نظر جسمی از سگ های نژاد سالم ترند و دارای رده های کمتری هستند . به علاوه ، شما می توانید یک سگ را از زندگی در یک سرپناه یا در بعضی موارد ، در معرض مرگ ، نجات دهید .  

منبع :

https://www.petinsurance.com/healthzone/pet-breeds/dog-breeds/lifestyle-dog-breeds/10-best-dog-breeds-for-kids/ https://www.thesprucepets.com/the-best-dogs-for-kids-1118132

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا