اسب ها

اسب های عرب، هر آنچه که باید بدانید.

اسب های عرب سریع هستند. آنها می توانند تا 40 مایل در ساعت بدوند که سریعتر از سایر نژادهای اسب است. آنها گران هستند، اما گران ترین اسب ها نیستند. بالاخره اینکه عرب ها به طور طبیعی راه رفتن ندارند، هرچند برخی از نژادهای عرب راه رفتن دارند. اسب های عرب به دلیل سرعت و ظاهر زیبا مورد توجه قرار می گیرند. اما چیزهای بیشتری در این نژاد خاص فراتر از ظاهر زیبا و سریع وجود دارد.

آیا اسب های عرب سریع هستند؟

اسب های عربی سومین نژاد اسب سریع در جهان محسوب می شوند. وقتی فکر می کنید که بین 150 تا 217 نژاد اسب متمایز وجود دارد، بسیار شگفت انگیز است.

اسب ها سریعتر از عرب ها تولید مثل می کنند، اسب های ربع و اصیل. محققان در یک مطالعه در سال 2006 این را تایید کردند.

محققان به ویدئوهای مسابقه این سه نژاد نگاه کردند و شتاب و سرعت را در فواصل و فواصل مختلف محاسبه کردند. آنها به این نتیجه رسیدند که اسب های کوارتر سریع ترین نژاد اسب هستند. نژادهای اصیل کمی کندتر بودند و عرب ها به طور قابل ملاحظه ای کندتر از هر دو بودند.

اسب های ربع به طور متوسط سرعت های سریع تری داشتند و در طول مسابقات خود شتاب گرفتند. نژادهای اصیل در میانه مسابقات خود سریعترین بودند و در آخرین مراحل مسابقه خود کندتر بودند.

اسب های عرب به دلیل استقامت خود شناخته شده اند. با این حال، آنها تمایل داشتند مانند Thoroughbreds در مسابقات کند شوند. اما در مسابقات استقامت طولانی که 100 مایل یا بیشتر طول می کشد ، عرب ها برتر هستند.

اسب عرب  و مسابقه استقامت

اسب های عرب، هر آنچه که باید بدانید. || دام و پت

مسابقه استقامت در سراسر جهان محبوب است و یک ورزش سوارکاری شناخته شده است. در یک مسابقه استقامت، نژادهای مختلف اسب زیادی را خواهید دید، اما عرب ها بر این ورزش مسلط هستند.

اسب های عرب هزاران سال است که به طور انتخابی در مناطق خشن بیابانی خاورمیانه پرورش داده می شوند. پرورش دهندگان آنها را با استقامت زیادی توسعه دادند تا مناطق وسیعی را با علوفه محدود پوشش دهند.

اسب های عرب نه تنها در بیابان زندگی می کردند، بلکه رشد می کردند. صاحبان اسب به حیوانات خود افتخار می کردند و مرتباً آنها را برای تعیین بهترین خطوط خونی با آنها مسابقه می دادند.

به دلیل فاصله زیاد بین قبایل، داشتن اسب‌هایی که می‌توانستند با سرعت طولانی سفر کنند ، ضروری بود . بنابراین مسابقات اغلب بیش از صد مایل بود.

مسابقات مشابهی امروزه نیز اجرا می شوند و به عنوان مسابقات استقامت یا سواری استقامتی شناخته می شوند. این مسابقات هم سوارکار و هم اسب را آزمایش می‌کنند و ممکن است چندین روز طول بکشد.

اسب های عرب چقدر می توانند بدود؟

اسب‌های عرب می‌توانند بیش از هر نژاد اسب دیگری، دو و نیم مایل، سرعت دویدن را حفظ کنند. اکثر نژادهای مسابقه ای دیگر، مانند اسب های تروبرد و کوارتر، نمی توانند بیش از دو مایل دوام بیاورند.

عرب ها معمولاً اندامی اندام دارند و کوتاه تر از Thoroughbreds هستند که به آنها برتری نسبت به نژاد بزرگتر می دهد. هر دو نژاد در مسابقات طولانی سریع هستند، اما عرب ها می توانند سرعت دویدن را برای مدت طولانی تری حفظ کنند.

از اسب های عرب در مسابقات استاندارد و همچنین مسابقات استقامت استفاده می شوند. نژادهای آنها محدود به نژاد آنها است و به اندازه مسابقات اسب اصیل یا کوارتر پرجمعیت نیستند.

آیا اسب عرب، گران است؟

اسب های عرب، هر آنچه که باید بدانید. || دام و پت

اسب های عرب اسب های گران قیمتی هستند. با این حال، قیمت اسب بر اساس شجره نامه، سن، آموزش و توانایی آن تعیین می شود. قیمت همه اسب های یک نژاد یکسان نیست. با در نظر گرفتن موارد فوق، تعدادی عربی نیز با قیمت های مناسب به فروش می رسند.

در دهه 1980، قیمت های اصیل عربی به شدت افزایش یافت و بسیاری از مردم آنها را سرمایه گذاری برای ثروتمند شدن سریع می دانستند . در این مدت، بازار چند برابر شد اما رشد دوام نیاورد.

چرا اسب ها دراز می کشند؟

گرانترین اسب عرب کدام است؟

پادرون، نریان هلندی الاصل، گرانترین اسب عرب است. او در سال 1982 برای یازده میلیون دلار سندیکا شد. او یک قهرمان دنیای واقعی بود و مدعی عناوین در اروپا و آمریکای شمالی بود. تسلط او بر عرصه، حرکات استثنایی و ظاهر زیبا او را به افسانه ای تبدیل کرد.

پس از ورود به ایالات متحده در سال 1978، او در سال 1981 قهرمان ملی کانادا در هالتر و عنوان قهرمان ملی آمریکا در سال 1982 را به دست آورد. پادرون یک کارنامه هنری موفق داشت و بیش از 50 برنده مسابقات ملی را به عهده داشت.

اسب های مسابقه اصیل گران ترین اسب های جهان هستند. اگرچه اسب‌های عرب گران هستند، اما به قیمت‌هایی که اسب‌های اصیل برتر می‌فروشند، نزدیک نیستند.

اسب عرب برای چه استفاده می شود؟

عربی یک نژاد همه کاره است که برای اهداف زیادی استفاده می شود. آنها در ابتدا به عنوان اسب های جنگی پرورش داده شدند، اما استفاده از آنها گسترش یافت و شامل مسابقات استقامت، چوگان، درساژ، برش وسترن و سواری در مسیر شد. پرورش دهندگان اغلب آنها را با اسب های مختلف برای بهبود نژادها تلاقی می کنند.

عرب ها، نژاد اسب سبکی با استخوان های نازک هستند، اما اجازه ندهید ظاهر ظریف آنها شما را فریب دهد. آنها قدرت و استقامت باورنکردنی دارند. توانایی ورزشی، هوش و خلق و خوی آتشین، آنها را برای بسیاری از فعالیت های اسب مفید می کند.

اسب‌های عرب به‌خاطر مسابقات استقامتی، تریل‌سواری، و کار در مزرعه به خوبی شناخته شده‌اند، اما در سراسر جهان به‌عنوان پشتیبانی نجات و بهبودی، اسب‌سواری پلیس و برنامه‌های درمانی توانبخشی نیز محبوب هستند.

چرا اسب من می لغزد؟

چوگان

اسب های عرب، هر آنچه که باید بدانید. || دام و پت

موفقیت در چوگان به توانایی سوارکار بستگی دارد، اما مهم ترین جنبه موفقیت در زمین، اسبی است که آنها سوار می شوند. توانایی ورزشی و تمرین یک پونی چوگان می تواند روند بازی را به طور اساسی تغییر دهد.

عرب ها به دلیل استقامت و سرعت بالا یکی از نژادهای برتر در چوگان هستند. وقتی صحبت از چوگان می شود، سوارکاران دائماً در حال تعویض اسب هستند. برخی از بازیکنان به دلیل انرژی مورد نیاز و استقامت اسب‌هایشان در طول یک مسابقه هشت اسب مختلف را سوار می‌کنند، در حالی که یک عرب به دلیل توانایی‌اش برای ماندن طولانی‌تر از سایر نژادها در زمین شناخته شده است که تا حدی به دلیل استقامت بیشتر است.

مسابقات اتومبیلرانی

اسب عربی همان اسب مسابقه ای اصیل است که می تواند ریشه های خود را به دوران باستان ردیابی کند. اگرچه اسب‌های عرب اسب‌های سازگاری هستند که ممکن است در فعالیت‌های مختلف ورزشی اسب‌ها به کار گرفته شوند، اما قهرمانان بی‌منازع مسابقات استقامتی هستند.

در حقیقت، اسب عرب محبوب ترین نژادی است که در مسابقات استقامت رقابت می کند. ماراتن ها قیاس خوبی برای رویدادهای استقامتی هستند. برخی از چالش برانگیزترین رویدادهای استقامتی ممکن است چند روز طول بکشد.

آنها معمولاً در فاصله ای مشابه با Thoroughbreds رقابت می کنند. اسب‌های مسابقه‌ای عربی ممکن است در برخی از بهترین پیست‌های مسابقه در ایالات متحده و کانادا دیده شوند. مسابقات عرب در بین شرط‌بندان محبوبیت پیدا کرده است. با افزایش شهرت مسابقات عربی، افزایش قابل توجهی در جوایز نقدی نیز مشاهده شده است.

از اسب های عرب در جنگ استفاده می شد.

اسب‌های عرب، اسب‌های جنگی اصلی هستند که برای سفر در میان دسرها، حمله به دشمنان ناآگاه و عقب‌نشینی سریع استفاده می‌شوند. در سایر نقاط جهان، آنها برای حمل و نقل نیرو و حمل کالسکه جنگی به کار گرفته می شدند.

عرب ها در حال خدمت در ارتش در آثار هنری متعددی از دوران باستان، رومیان، دوران باستان و بین النهرین به تصویر کشیده شده اند. در درگیری های متعدد، سپاهیان مسلمان سوار بر اسب های عرب می شدند.

اکثر آنها توسط سوارکاران عرب زمانی که شبه جزیره ایتالیا را در سال 720 پس از میلاد کنترل کردند به میدان جنگ آورده شدند. سعودی ها در نبردهای متعدد برای عثمانی ها جنگیدند.

بهبود سایر نژادها

اسب عربی یکی از مشهورترین نژادهای تاریخ به دلیل سرعت، ظرافت و استقامت است. این خصوصیات مسئول بهبود بسیاری از نژادهای دیگر مانند Thoroughbred، Percheron، Appaloosa و تقریباً هر اسب خونگرم و سواری است.

همه نژادهای اصیل ثبت شده به سه اسب نر عربی باز می گردند، بایرلی ترک (دهه 1680)، دارلی عربیان (1704) و گودولفین عربی.

به طور مشابه در فرانسه، آنها از انبارهای بومی خود با اسب نرهای عربی وارداتی عبور کردند تا سرعت و استقامت بیشتری را برای جنگ، سوارکاری و کشاورزی معرفی کنند. نتیجه پرچرون بود.

حمل و نقل

قبایل عشایری از اولین اسب های عرباین برای پیمودن بیابان ها برای جستجوی آب، سرپناه و تجارت استفاده می کردند. با گسترش محبوبیت این نژاد به سایر نقاط جهان، آنها این امکان را برای پادشاهان فراهم کردند که امپراطوری خود را با سفرهای دورتر گسترش دهند.

قدرت و استقامت اسب های عرب به معرفی مفهوم جامعه جهانی مانند امپراتوری روم کمک کرد. مردم می توانستند با این اسب ها جلوتر و سریعتر بروند. اسب ها این امکان را برای مردم فراهم کردند که سریعتر با هم ارتباط برقرار کنند و دورتر بروند. این مانند یک سرویس پستی بود که امپراتوری ها را به هم وصل می کرد و جوامع را به هم مرتبط می کرد.

عرب ها بسیاری از فعالیت های سوارکاری را به خوبی انجام می دهند زیرا باهوش هستند و مهارت های جدید را به سرعت یاد می گیرند. آنها اسب های تریل سواری بسیار خوبی هستند و در بسیاری از مسابقات اسب سواری، چه غربی و چه انگلیسی، مانند برش، مهار، پریدن و درساژ رقابت می کنند.

آیا نعل به اسب ها آسیب می رساند؟

ویژگی های اسب عرب

اسب های عرب، هر آنچه که باید بدانید. || دام و پت

اسب‌های عرب در شبه جزیره عربستان از طریق پرورش انتخابی توسط قبایل بدوی تکامل یافتند که از آنها به عنوان اسب جنگی استفاده می‌کردند، زیرا آنها استقامت و سرعت داشتند، ویژگی‌هایی که برای فرار از خطر در طول نبرد با گروه‌های دیگر در آن نزدیکی بودند.

اسب عرب باهوش، حساس و آتشین است. آنها از جمله باهوش ترین نژادها هستند. این هوش آموزش را آسان می کند، اما آنها به راهنمایی یک سوارکار با تجربه نیاز دارند. یک سیگنال مختلط به سرعت این حیوانات با روحیه بالا را که در سازگاری رشد می کنند، ناامید می کند.

عرب ها به دلیل حساسیت منحصر به فرد خود و روابط نزدیکی که با صاحبان خود ایجاد می کنند شناخته شده اند. تصور می‌شود که این ویژگی‌ها از قبیله بدویین ایجاد شد که با اسب‌های خود مانند یکی از اعضای خانواده رفتار می‌کردند، آنها را در هوای بد می‌آوردند و در صورت نیاز، غذا و آب را به اشتراک می‌گذاشتند.

مورخان حدس می‌زنند که عرب‌ها به احتمال زیاد حساسیت منحصربه‌فرد خود را از قبیله‌ای بدویین که با اسب‌هایشان به عنوان اعضای خانواده رفتار می‌کردند، ایجاد کردند. یکی از نمونه های این رابطه نزدیک آوردن آنها در چادرهایشان در هوای بد است.

ویژگی های زیبای اسب عرب مشخص ترین ویژگی آن است. این نژاد دارای گردنی بلند قوس دار، صورت کشیده و کالسکه با دم بلند است که به این نژاد هوای سلطنتی می بخشد که سرزندگی و وقار را می دهد.

مزاج اسب عرب

عرب ها اسب های خون گرمی هستند که انرژی زیادی دارند. آنها رفتار ضعیف را تحمل نمی کنند و در پاسخ به سوار یا صاحبان خود سرسختی نشان می دهند. اما این بدان معنا نیست که رسیدگی به آنها دشوار است – اغلب، برعکس این موضوع صادق است: وقتی کسی که می داند چگونه با آنها کار کند با عرب ها خوب رفتار می کند، می توانند بسیار مهربان باشند.

اسب های عرب خلق و خوی مناسبی برای مسابقات دارند. آنها همیشه آماده رفتن هستند و عاشق رقابت هستند. و حتی با وجود اینکه آنها خونگرم به حساب می آیند، اهل پرواز نیستند، به همین دلیل است که آنها در ورزش های سوارکاری مانند چوگان و مسابقه بسیار خوب عمل می کنند.

قد و وزن اسب عرب

اسب عرب با سر کوچک، چشم‌های درشت، سوراخ‌های بینی گشاد، پژمرده‌های برجسته و پشت کوتاه، در مقایسه با اسب‌های دیگر کوچک‌تر است.

وزن. اکثر مطالب مرجع میانگین وزن اعراب را بین 800 تا 1000 پوند فهرست می کنند. با این حال، اسب عرب حیوانی لاغر با استخوان های ظریف است. در تجربه خود متوجه شده ام که بیشتر آنها حدود 800 پوند وزن دارند اما در شرایط مناسب می توانند به 900 پوند برسند. عرب ها در مقایسه با سایر نژادهای اسب یک مهره و استخوان دم کمتر دارند.

اسب عرب به دلیل دم بلند و پشت کوتاهش معروف است. این می تواند به این دلیل باشد که آنها مهره های سینه ای کمتری دارند (هر مهره با یک دنده مرتبط است). میانگین اسب ها 18 و آنها 17 دارند.

رنگ اسب های عرب

سازمان اسب عربی رنگهای مایل به قرمز، خاکستری، قهوه ای، تیره و غوغایی را به عنوان رنگ پوشش می شناسد. رنگ صورت سفید و ساق پا از دیگر گزینه های عرب هاست.

سگ و اسب چه ارتباطی با هم دارند؟

منبع
https://horseracingsense.com/arabian-horses-are-they-fast-gaited-expensive/https://horseracingsense.com/arabian-horses-what-are-they-used-for/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا