سگ ها

آیا سگها میتوانند هلو بخورند ؟

آیا سگها میتوانند هلو بخورند ؟

گل ها و میوه های بسیار شیرین و آبداری هستند. که سرشار از مواد مغذی ضروری برای بدن می باشند. بعضی از بزرگترین فواید این میوه های نارنجی روشن رنگ شامل مقدار زیادی از فیبر، همچنین ویتامین ا، سی و ای هستند. همچنین آنها شامل مواد معدنی اصلی مانند پتاسیم، مس به منیزیم میباشند. یکی از میوه های اصلی تابستان، هلو ها هستند. هلو که وعده خوبی در طول روز برای شما می باشد اما آیا خوردن هلو توسط سگ ها مفید است؟

متخصصان می گویند بله اگرچه دستورالعمل ها و راهنمایی هایی در این باره وجود دارد!

در اینجا آنچه را که نیاز است درباره دادن میوه به سگها بدانید، آمده است.

سگ ها چه میوه ای را می توانند بخورند؟

آیا سگها میتوانند هلو بخورند ؟ // دام و پت

چگونه سگ ها می توانند هلو را بخورند در حالیکه ایمن باشند.

سگ های ما نیازی ندارند به میوه ها تا رژیم غذایی متعادل خود را به دست آورند اما یک مقدار خیلی کمی از هلو از جمله پوست خارجی در صورتی که سگ دوست داشته باشد .

تواند مزه خوبی داشته باشد که بیشتر سگ های پاپی از آن لذت می برند. همچنین گفته شده است. که عمدتاً قوانین و قواعدی وجود دارد که شما باید دنبال کنید تا اطمینان حاصل شود. که سگ شما به هنگام استفاده دچار مشکلات معده نمیشود.

اول از همه هیچگاه به سگ خود یک هلوی کامل ندهید چراکه هلوها قند طبیعی بسیار بالایی دارند

یک مقداری کمی هلو می تواند کافی باشد و خطر ها را در سگ شما کمک می کند در صورتی که سگ شما مشکل معده دارد در هنگام استفاده از این میوه.

تعادل در خوردن هلو توسط سگ ها

آیا سگها میتوانند هلو بخورند ؟ // دام و پت

دلیل دیگری که مهم است برای اینکه در غذا دهی به سگ متعادل باشیم. این است که هسته هلو برای سگها خطرناک است. به علاوه ایجاد یک شوک جدی اتفاقی،  هسته های هلو که عمدتاً گاهی اوقات سنگهای نامیده می‌شوند . حاوی ترکیب  سیانید _قند سمی هستند و امیدالین نام دارند.

همانند دانه های سیب هسته هلو مقداری زیادی از این ترکیب سیانیدی دارم که مشکلاتی را دارد اما دلیلی وجود ندارد. که ریسک همراه بپذیریم. امیدالین‌ همچنین در ریشه و برگهای هلو وجود دارد بنابراین حتی اجازه ندهید که سگ شما نزدیک به آنها شود

در حالی که ما درباره سم ها صحبت می کنیم سعی کنید به سگ های خود هلوهای ارگانیکی ندهید.

در واقع هلو های غیر ارگانیک مواد ضد افت رشد که در این صورت می‌تواند به آسانی باعث شود.

که پوست خارجی هلو نازک به مانند اگر شما هلوی ارگانیک دارید یا نمی‌توانید پیدا کنید. قبل از دادن هلو به سگ پاپی آن را به طور کامل بشویید یک قاعده بسیار خوب برای سلام نگه داشتن شما و سگ تان است.

و در پایان، به سگ خود کنسرو هلو یا نگهداری شده ندهید این نوع خودروها مقدار زیادی قند افزودنی دارد و معمولاً در کنار آن مقداری مواد نگهدارنده وجود دارد که هر دوی آن ها می‌تواند . سگ در مشکلات معده ایجاد کند. پس فقط هلو های تازه خریداری کنید.

خلاقیت در خوردن هلو توسط سگ ها

آیا سگها میتوانند هلو بخورند ؟ // دام و پت

هلو ها به تنهایی می توانند کاملاً دلپذیر باشند اما آزادی در خلاق بودن داشته باشید زمانی که می‌خواهید این را به سگ خود بدهید در اینجا ایده ذکر شده که احتمالاً بخواهید آن را امتحان کنید سگ خود را خوردن هلو خوشحال کنید.

هلو را  برای سگ خود قطعه قطعه کنید: شروع می‌توانید مقداری از هلو تازه را به قطعات خیلی کوچک تبدیل کنید و بعد از آن با مقداری ماست مخلوط کنید. سپس بخش های کوچک آن را به شکل قطعات یخ در بیاورید و فریز کنید. بگذارید تا زمانی که سگ شما به یک غذای مختصر یخ زده در روزهای گرم تابستان نیاز دارد به آن بدهید

حتی بلغور آرد جو دو سر  با هلو درست کنید: قبلا درباره فواید بلغور آرد جوی دو سر  برای سگ پاپی شما توضیح داده ایم.

اما می‌توانید این وعده غذایی را با افزودن تکه های هلو و یک قاشق چای خوری مواد طبیعی مغذی تر کنید بدون اینکه روغن بادام زمینی یا شکر بیفزایید.

بیسکوییت های هلو برای سگ درست کنید:

آیا سگها میتوانند هلو بخورند ؟ // دام و پت

شما می توانید پوره هلو درست کنید. ابتدا را برای ۶۰ ثانیه به جوش آید و سپس با دقت با یک قاشق فرو رفته هلو را بردارید و به یک ظرف پر از یخ انتقال دهید. سرمای یک باره باعث می شود پوست و هسته ای آن جدا شود. و تا جایی که این مخلوط نر می شود رقیق کنید.

بعد از آن باید یک چهارم فنجان پوره هلو و یک فنجان آرد گندم ترکیب کنید.

به همراه یک قاشق چای خوری عسل و مقداری دارچین اضافه کنید و ورز دادن را تا جایی ادامه دهید که به شکل خمیر درآید .

خمیرها را لوله کنید سپس به اشکال جالب و جزا درآورید و در درجه ۳۵۰ حدود ۲۰ تا ۲۵ دقیقه پخش شود. و در این مدت بیسکویت ها پخته می‌شوند و آماده خوردن هستند.

اصلی ترین حالت برای دادن هلو به طور ایمن برای سگ این است. که شما تعادل در غذا دهی را تمرین کنید .

با یک مقدار کم شروع کنید و به سگ تان زمان دهید تا غذا را حذف کند. بنابراین می توانید مطمئن باشید که ناراحتی های مربوط به معده برای سگ پیش نمی آید.

اگر سگ پاپی شما  غذا را دوست دارد و به خوبی به آن واکنش می‌دهد. میتوانید غذای بیشتری به آن بدهید.هلوها را به عنوان یک درمان گاهی اوقات استفاده کنید تا اینکه بخواهید.

هر روز در استفاده از آن افراط کنید چرا که استفاده همیشگی می تواند واکنش های آلرژیک ای ایجاد کند.

اگر متوجه شده که سگ بعد از خوردن مقداری هلو نفس میکشد و شروع به سرفه کردن می کند. به کهیر میزند سریع به دامپزشک سر بزنید و این نوع میوه را از وعده غذایی سگ حذف کنید

منبع:

https://www.thesprucepets.com/can-dogs-eat-peaches-4800543

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا