پرنده ها

آیا بوقلمون ها گوشت می خورند؟

آیا بوقلمون ها گوشت می خورند؟

بوقلمون ها گوشت می خورند. بوقلمون ها حتی بوقلمون ها زیاد علوفه می کنند. آنها به دنبال کرم ها و حشرات بزرگ مانند ملخ و عنکبوت می گردند و آنها را می خورند. بوقلمون ها خزندگان کوچکی مانند مارمولک و مار را نیز شکار می کنند.

بوقلمون ها در خوردن گوشت فقط خود را به خزندگان محدود نمی کنند، بلکه قورباغه، موش و غیره را نیز می خورند. آنها خود را به نوع خاصی از گوشت محدود نمی کنند زیرا تمام گوشت برای آنها طعمه مناسبی است. بوقلمون های خانگی شما نیز می توانند با گوشت تغذیه شوند. فقط باید مطمئن شوید که گوشت پخته شده و خام نیست.

گوشت خوک، گوشت گاو، ماهی و غیره پخته شده تا زمانی که بوقلمون های شما آنها را دوست دارند، برای آنها اشکالی ندارد. زیرا بوقلمون ها شخصیت های متفاوتی دارند.

فواید گوشت برای بوقلمون ها چیست؟

آیا بوقلمون ها گوشت می خورند؟ | دام و پت

بوقلمون ها نه تنها می توانند گوشت بخورند، بلکه گوشت فواید زیادی برای آنها دارد. آنها می توانند مواد مغذی زیادی را از گوشت به دست آورند که به آنها کمک می کند سالم بمانند. بیایید در مورد برخی از این مزایا صحبت کنیم.

پروتئین. بوقلمون ها به رژیم غذایی سرشار از پروتئین به خصوص در جوانی نیاز دارند. این به آنها کمک می کند تا به خوبی رشد کنند و به سرعت عضله به دست آورند. پروتئین به دست آمده از گوشت می تواند این را به بوقلمون ها برساند. در واقع، پروتئین حیوانی تمام 9 اسید آمینه ضروری را فراهم می کند. کمبود پروتئین در بوقلمون باعث تاخیر در رشد آنها می شود. همچنین اندازه تخم‌های آنها یا تعداد تخم‌هایی را که در آن دوره می‌گذارند کاهش می‌دهد.

آهن. گوشت قرمز مانند گوشت گاو، بز و غیره سرشار از آهن است. خوردن این نوع گوشت برای بوقلمون ها مفید است زیرا آهن مورد نیاز برای سلامتی آنها را تامین می کند. کمبود آهن باعث کم خونی می شود که یک بیماری جدی است که در صورت عدم درمان فوری می تواند منجر به مرگ شود.

ویتامین B12. گوشت منبع خوبی از ویتامین B12 است که برای حفظ رشد سالم بوقلمون ها ضروری است. کمبود ویتامین B12 باعث شکست عصبی، کاهش تغذیه، کاهش وزن، کاهش اندازه تخم مرغ و غیره می شود.

آیا بوقلمون ها حیوانات مرده را می خورند؟

نه، بوقلمون ها حیوانات مرده را نمی خورند. بوقلمون ها مردار خوار نیستند، بنابراین به همان اندازه که گوشت حیوانات را دوست دارند، از حیوان مرده دوری می کنند. با این حال، به دلیل ماهیت کنجکاو خود، ممکن است برای چند دقیقه دور یک شکارچی مرده دور بزنند تا مطمئن شوند که مرده است.

آیا بوقلمون ها گوشتخوار هستند؟

آیا بوقلمون ها گوشت می خورند؟ | دام و پت

گوشتخواران حیواناتی هستند که فقط گوشت می خورند و همانطور که می دانیم بوقلمون ها به غیر از گوشت غذاهای زیادی می خورند بنابراین بوقلمون ها گوشتخوار نیستند. بوقلمون ها در مورد غذا سختگیر نیستند، بنابراین اکثر مواد غذایی که سرراه آنها  قرار دارند را می خورند.

پرورش بوقلمون + راهنمای جامع برای مبتدیان را بخوانید.

مواد غیرمجاز در بوقلمون ها کدامند؟

آنها حتی برگ و علف می خورند. حشرات نیز در امان نیستند. اگر بوقلمون های خانگی شما نیز در دسترس باشند، احتمالاً اینها را می خورند. پس نه، بوقلمون ها اصلاً گوشتخوار نیستند. بوقلمون‌های شما احتمالاً هر چه به آنها بدهید می‌خورند، زیرا اهل انتخاب نیستند. اما این بدان معنا نیست که همه غذاها برای آنها بی خطر هستند.

گوشت نپخته. بوقلمون ها همه چیزخوار هستند، یعنی می توانند گوشت گیاهان و حیوانات را بخورند. با این حال، نباید به بوقلمون های خود گوشت خام بدهید. گوشت نپخته ممکن است حاوی باکتری هایی باشد که برای بوقلمون های شما مضر است. قبل از دادن گوشت به بوقلمون های خود مطمئن شوید که به خوبی پخته شده است تا از بیماری جلوگیری کنید.

لوبیا نپخته. لوبیاها نیز باید قبل از تغذیه بوقلمون ها پخته شوند. لوبیا نپخته حاوی فیتوهماگلوتینین است که برای بوقلمون بسیار مضر است. بیماری های ناشی از آن حتی می تواند منجر به مرگ شود.

آووکادو. آووکادو برای ما مفید است اما برای بوقلمون‌های ما کاملاً سمی است. آنها نمی توانند آنها را بخورند. آووکادو می تواند سلول های قلب خود را از بین ببرد و منجر به نارسایی قلبی و در نهایت مرگ شود.

پیاز این حاوی سمی است که می تواند گلبول های قرمز بوقلمون را از بین ببرد، بنابراین باید از مصرف آن اجتناب کرد. آنها را به بوقلمون های خود ندهید و آنها را دراز نکشید تا بوقلمون های شما بدون اطلاع شما آنها را نخورند.

برگ گوجه فرنگی. برگ‌های گوجه‌فرنگی و هر گیاهی که متعلق به خانواده شب‌شاه است برای پرندگان ماکیان سمی است. آنها را به بوقلمون های خود ندهید.

بوقلمون ها وحشی در مقابل خانگی چه می خورند؟

آیا بوقلمون ها گوشت می خورند؟ | دام و پت

بچه بوقلمون هایی که در قفس بزرگ شده اند، رژیم غذایی متفاوتی نسبت به بوقلمون های اهلی بالغ دارند. به بچه پرنده خوراکی داده می شود که به آن شروع کننده بازی یا استارتر جوجه گفته می شود. این نوع خوراک نسبت به خوراک بزرگسالان دارای پروتئین بیشتری است. سپس در هشت هفتگی، بچه بوقلمون به رژیم غذایی پرورش دهنده تغییر می کند. این غذا همانطور که به نظر می رسد طراحی شده است تا کودک را به سرعت تبدیل به یک فرد بالغ گوشتی و چاق و گوشتی برای پردازش برای مصرف انسان کند.

از آنجایی که انسان ها غذای بوقلمون را در اسارت فراهم می کنند، مردم نیز وزن این پرندگان را کنترل می کنند. هدف کشاورز پرورش بوقلمون تا حد امکان است. در طبیعت، بوقلمون‌ها از زمانی که بیدار می‌شوند تا زمانی که به خواب می‌روند، هرچه پیدا کنند می‌خورند. اما رژیم غذایی بوقلمون ها در طبیعت باعث افزایش سریع وزن آنها نمی شود مانند اسارت. این باعث می شود که بوقلمون های وحشی از نظر چشم انسان کوچکتر و لاغرتر به نظر برسند. اما بوقلمون های وحشی معمولاً به تنهایی قادر به حفظ اندازه طبیعی و سالم هستند. آنها غذای زیادی پیدا می کنند و به ندرت گرسنگی می کشند.

بوقلمون ها بیشتر دوست دارند چه بخورند؟

آیا بوقلمون ها گوشت می خورند؟ | دام و پت

آنچه بوقلمون های اهلی در مزرعه یا حیاط خلوت می خورند با آنچه که بوقلمون های وحشی در بیابان می خورند بسیار متفاوت است. در حالی که بوقلمون های وحشی هر آنچه را که در طبیعت پیدا کنند مانند غذاهایی که در بالا توضیح داده شد می خورند، بوقلمون های خانگی پرورش یافته در مزرعه و حیاط خلوت معمولاً خوراک تجاری خریداری شده در فروشگاه ها را می خورند. این خوراک شامل مواد مغذی مورد نیاز آنها برای حفظ وزن و اندازه مناسب است. همچنین می تواند حاوی دانه ها، غلات و سبزیجاتی مانند ذرت باشد. بوقلمون‌های خانگی اگر بتوانند در زمین‌های کشاورزی یا سایر فضاهای بیرونی پرسه بزنند و علوفه کنند، حشرات و دانه‌ها را می‌خورند.

آنها اهل غذا خوردن نیستند، بنابراین در مورد غذا واقعاً غذاهای مورد علاقه ندارند. بوقلمون ها نیز از نظر شخصیتی مانند انسان ها متفاوت هستند. این یعنی چیزی که بوقلمون های من دوست دارند و دیوانه می شوند، بوقلمون های شما ممکن است آنها را دوست نداشته باشند. به طور کلی، بوقلمون ها عاشق خوردن سبزیجات، علف های هرز علف و شبدر هستند. آنها از خوردن نوک علف های در حال رشد لذت می برند.

آنها همچنین ضایعات آشپزخانه، حیوانات کوچک و میوه ها را دوست دارند. آنها از موز بسیار لذت می برند.

چرا بوقلمون ها پف می کنند؟

سخن آخر

بوقلمون ها گوشت می خورند. آنها طیف وسیعی از غذاها را می خورند. بوقلمون ها مار، مارمولک، حلزون و غیره را هر چه که پیدا کنند می خورند. بوقلمون ها هم گوشت قرمز می خورند. گوشت نیز برای سلامتی آنها بسیار مفید است.

مقدار زیادی مواد معدنی و ویتامین ها را از گوشت دریافت می کنند که به رشد کلی آنها کمک می کند. آنها ویتامین هایی دریافت می کنند که سیستم ایمنی بدن آنها را تقویت می کند، پروتئین هایی که به رشد خوب و سریع آنها کمک می کند، آهن که به تشکیل گلبول های قرمز خون کمک می کند و غیره دریافت می کنند. با این حال بوقلمون ها حیوانات مرده را نمی خورند.

با این حال باید توجه داشته باشید که همه چیزها برای بوقلمون های شما خوب نیستند. آنها در مورد غذای خود انتخابی نیستند، اما به این معنی نیست که می توانند هر چیزی بخورند.

  • از میوه ها لذت می برند اما سعی می کنند دانه ها را حذف کنند.
  • آنها می توانند باعث مشکلات جدی سلامتی، درد و حتی مرگ آنها شوند.
  • به آنها از برگ های گوجه فرنگی یا هر گیاهی از خانواده شب بو، پیاز، آووکادو و غیره غذا ندهید.
  • آجیل، رویه های گیاهی، ضایعات آشپزخانه، گوشت پخته شده و غیره را دوست دارند. آنها همچنین عاشق موز هستند.

تغذیه جوجه بوقلمون + رژیم غذایی و نحوه نگهداری آن را بخوانید.

منبع
https://www.backyardchickens.com/threads/feeding-turkeyshttps://a-z-animals.com/blog/what-do-turkeys-eat/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا