سگ ها

نحوه آموزش یک بولداگ فرانسوی

نحوه آموزش یک بولداگ فرانسوی

آموزش یک بولداگ فرانسوی می تواند کمی چالش برانگیز باشد. این به این دلیل است که سگ های فرانسوی سرسخت می باشند. بولداگ های فرانسوی دارای شخصیت های بزرگی هستند. حتی می توانند به میزان کافی آموزش ببینند تا بتوانند همراهان خوبی برای شما باشند.

بولداگ فرانسوی یا “فرانسوی” دارای گوش های خفاش بزرگ و یکنواخت است. این یکی از محبوب ترین نژادهای سگ کوچک در جهان است.

بولداگ فرانسوی یک سگ کوچک، ملایم و دوست داشتنی است. داشتن یک بولداگ فرانسوی می تواند لذت بخش باشد. زیرا این نژاد مهربان و بامزه است. بولداگ فرانسوی با شخصیتی دوستانه، وفادار و سرزنده و ظاهر زیبا، همچنان در بین محبوب ترین سگهای خانگی قرار و رتبه چهارم را در رتبه بندی AKC دارد.

این یک نژاد هوشمند، دوست داشتنی و جذاب است. فرانسوی ها زیاد پارس نمی کنند. به ورزش زیادی احتیاج ندارند و خانواده خود را دوست دارند. آنها معمولاً با کودکان و سایر حیوانات به خوبی کنار می آیند. این سگ عالی برای آپارتمان یا خانه کوچک است. اما توجه داشته باشید که فرانسوی ها وقتی در خانه به مدت طولانی تنها می مانند، خوب عمل نمی کنند.

فرانسوی ها سرسخت هستند، بنابراین آموزش می تواند مشکل باشد. اما تا زمانی که آموزش را سرگرم کننده کنید و از تحسین ها و تجلیل های زیادی استفاده کنید، خوب عمل خواهید کرد.

تعجبی ندارد که بولداگ های فرانسوی سال ها در بین ده سگ محبوب قرار گرفته اند. این توله سگ های بازیگوش نه تنها جذاب هستند. بلکه در یک آپارتمان شهری به همان اندازه بودن در یک مزرعه روستایی خوشحال هستند. بولداگ های فرانسوی می توانند افراد زیادی را در یک محیط سرگرم کنند. به همین خاطر بولداگ فرانسوی به سگ مناسب برای افرادی که به دنبال یک همراه شاداب و جذاب هستند تبدیل کرده است.

آیا آموزش بولداگ های فرانسوی آسان است؟

نحوه آموزش یک بولداگ فرانسوی | دام و پت

در حالی که این نژاد دلقک ممکن است به عنوان سگ لجباز شهرت داشته باشد. پرورش یک بولداگ فرانسوی خوب آموزش دیده کار سختی نیست. واقعیت این است که آنها سگ های باهوشی هستند که وقتی به بولداگ های فرانسوی انگیزه مناسب داده شود. مایل به فعالیت و آموزیش دیدن هستند. مانند همه سگها، بولداگهای فرانسوی زمانی رشد می کنند که با روشهای درست و مناسب سگ ها آموزش ببینند و از غذا و سرگرمی برای رسیدن به اهداف آموزشی استفاده شود. بولداگ های فرانسوی سگ هایی هستند که اجتماعی می باشند. از آموختن درس های جدید خوشحال می شوند. حتی می توانند مجموعه کاملی از رفتارهای مودبانه سگ را یاد بگیرند.

شایع ترین سرطان در سگ ها کدامند؟

بهترین روش ها برای آموزش بولداگ فرانسوی

نحوه آموزش یک بولداگ فرانسوی | دام و پت

یکی از اولین کارهایی که می خواهید هنگام آوردن فرانسوی جدید به خانه انجام دهید این است که او را با جعبه خود آشنا کنید. آموزش جعبه یک راه بسیار موثر برای ایجاد رفتارهای مثبت در سگ شما است. برخی تصور می کنند که سگ ها دوست ندارند در جعبه های خود باشند. اما این درست نیست. سگ ها در واقع از گذراندن وقت در جعبه های خود لذت می برند. اغلب محل استراحت مورد علاقه آنها می شود. نگه داشتن بولداگ فرانسوی خود در یک صندوقچه زمانی که بیرون هستید مانع از این می شود که او در خانه شما دچار مشکل شود یا به هم ریخته باشد.

اساساً دو نوع آموزش وجود دارد که بولداگ فرانسوی شما به آن نیاز خواهد داشت: آموزش اجتماعی شدن و آموزش گلدان. در بیشتر موارد، آموزش اجتماعی شدن دشوارتر است.

بولداگ فرانسوی می تواند نسبت به افرادی که نمی شناسند سرسخت باشد. فرانسوی ها همچنین گاهی اوقات نسبت به سگ های دیگر تهاجمی هستند. اما وقتی آموزش بولداگ فرانسوی را به عنوان یک توله سگ شروع می کنید، می توانید این ویژگی ها را کنترل کنید. با معرفی توله سگ بولداگ فرانسوی خود به انواع مختلف افراد و سگهای دیگر شروع کنید. برای اینکه اجتماعی شدن موثر باشد، باید توله سگ خود را در سن 14 هفتگی معاشرت کنید.

بولداگ های فرانسوی هوشمند هستند و آموزش آنها به شرطی که شما آن را شبیه بازی کرده و سرگرم کننده نگه دارید آسان است. بولداگ فرانسوی وقتی تمرینات خود را با شیوه ای مثبت با پاداش، تحسین و بازی زیاد انجام می دهد به خوبی تمرین می کند.

آموزش بولداگ فرانسوی چه زمانی باید شروع شود؟

نحوه آموزش یک بولداگ فرانسوی | دام و پت

مانند همه سگها، بهتر است در دوران کودکی کار بر روی رفتارهای بنیادی و آموزش توله سگ را شروع کنید، اما فرانسویان بالغ بدون آموزش نیز می توانند روی رفتارهای خوب مسلط شوند. توله سگ های بولداگ فرانسوی در سن هشت هفتگی می توانند یادگیری اصول اولیه اطاعت مانند نشستن، به سمت تلفن رفتن هنگام تماس و سلام کردن را شروع کنند. اما برای شروع آموزش فرانسوی بولداگ هرگز دیر نیست. در حالی که سگ های فرانسوی بزرگسال ممکن است روش ها و رفتار خود را ترجیح دهند، روشهای آموزشی مثبت و دادن خوراکی به عنوان پاداش می تواند حتی سرسخت ترین سگ را تحت تأثیر قرار دهد.

بولداگ فرانسوی می تواند سرسخت و پرانرژی باشد، بنابراین هنگام کار بر روی تمرینات آموزشی با بولداگ های فرانسوی خود، این نکات را رعایت کنید.

بهترین نژادهای سگ برای دونده ها کدامند؟

بولداگ را به آموزش علاقه مند کنید.

هنگام در نظر گرفتن نحوه آموزش یک بولداگ فرانسوی، به یاد داشته باشید که جلسات آموزشی کوتاه و امیدوار کننده کلید موفقیت است. جلسات آموزشی مختصر به شما کمک می کند تا تمرکز بولداگ فرانسوی را نسبت به خود حفظ کنید و تفریح ​​در حین تمرین باعث می شود که دروس به جای تمرینات سخت به عنوان یک بازی احساس شود.

عاقلانه رفتار کنید.

بولداگ های کوتاه و درشت فرانسوی به راحتی وزن خود را افزایش می دهند، بنابراین غذاهای آموزشی باید کوچک باشد. استفاده از رژیم غذایی روزانه سگ همراه با غذاهای کوچک و خوش طعم، راهی مطمئن برای ارائه پاداش برای یک کار خوب است.

بولداگ های فرانسوی پوزه کوتاهی دارند، به این معنی که مستعد مشکلات تنفسی هستند. از تمرین بیش از حد در طول تمرین، به ویژه در هوای گرم خودداری کنید. همیشه آب شیرین به ویژه هنگام کار در خارج از منزل تهیه کنید و اگر بولداگ فرانسوی شما در حین تمرین به شدت نفس می کشد، استراحت های مکرر داشته باشید.

به یک روال پایبند باشید.

نحوه آموزش یک بولداگ فرانسوی | دام و پت

صرف نظر از سن سگ فرانسوی شما، رعایت یک برنامه قابل پیش بینی به شما کمک می کند تا تمرینات ساده را راحت انجام دهید. برنامه ریزی وعده های غذایی، زمان پیاده روی، بازی و استراحت، یک برنامه روزانه قابل پیش بینی برای سگ شما فراهم می کند. رعایت روال عادی به شما کمک می کند تا پیش بینی کنید چه زمانی سگ شما باید به بیرون برود. به یاد داشته باشید که بولداگ فرانسوی باید بعد از غذا، بعد از جلسات بازی شدید (و توله سگ های جوانتر در طول بازی باید استراحت کنند)، بعد از چرت زدن و بیرون آمدن از جعبه، احتیاج به دستشویی دارد . در مراحل اولیه آموزش از سفر های طولانی مدت خودداری کنید.

نظارت کنید.

نظارت در مورد نحوه چگونگی آموزش یک بولداگ فرانسوی بسیار مهم است. برخی از توله سگ ها سعی می کنند برای رهایی از خواب به اتاق دیگری بروند، بنابراین مراقبت از سگ فرانسوی شما را قادر می سازد تا زبان بدن سگ را بشناسید تا بدانید چه زمانی زمان بیرون رفتن است. راه اندازی گیت ها برای کاهش منطقه حمله احتمالی سگ شما و استفاده از جعبه در زمانی که بر سگ نظارت ندارید، به روند آموزش نیز سرعت می بخشد.

با بولداگ فرانسوی خود بیرون بروید همیشه هنگام فرارسیدن وقت دستشویی رفتن سگ، حیوان خانگی خود را همراهی کنید. همراهی کردن شما، کار او را تایید می کند. از طرفی به یاد داشته باشید، سگ ها به راحتی منحرف می شوند و رفتن را فراموش می کنند. همچنین می توانید بلافاصله پس از اتمام کار به او پاداش دهید.

چگونه سگ را تشویق کنیم غذا بخورد؟

محیط مناسبی را تهیه کنید.

اکثر سگها از داشتن فضایی ایمن در جایی که بتوانند در آن استراحت کنند و جعبه ای با اندازه مناسب به این غریزه طبیعی توجه می کنند. جعبه بولداگ فرانسوی شما باید اندازه ای داشته باشد که سگ شما بتواند راحت بایستد، بچرخد و دراز بکشد. بولداگ فرانسوی خود را به آرامی به جعبه ببرید و به او فرصت بدهید در جعبه وقت بگذراند و همه چیز را بررسی کند، قبل از اینکه در را ببندید و برای اولین بار آنجا را ترک کنید.

تغذیه وعده های غذایی در جعبه و دادن اسباب بازی های شلوغ و پر از غذا در داخل می تواند به سرعت روند سازگاری کمک کند.جعبه باید در قسمتی از خانه که دور از هیاهو و شلوغی است نگهداری شود، اما نه آنقدر دور که سگ فرانسوی شما وقتی وارد خانه می شود احساس انزوا کند. به یاد داشته باشید، در حالی که جعبه یک ابزار فوق العاده در طول روند آموزش خانه است، بیش از حد قرار گرفتن در جعبه برای سگ شما عادلانه نیست. ترک یک سگ در زمان هشت ساعت کاری عمل بی رحمانه ای است. حتی می تواند منجر به مشکلات سلامتی مانند عفونت های ادراری شود.

سخن آخر

اگر احساس می کنید از بولداگ فرانسوی خود ناامید شده اید. یا این احساس را دارید که توله سگ شما جز ژن سرسخت است. ایده خوبی است که از تمرینات خارجی کمک بگیرید. یک مربی معتبر سگ می تواند به شما کمک کند تا یک برنامه آموزشی ایجاد کنید که شما و فرانسوی شما را برای موفقیت آماده کند. در نهایت با یک دوست خوب و مادام العمر سر و کار خواهید داشت.

منابع:

https://www.greatpetcare.com/training/how-to-train-a-french-bulldog

https://www.petplace.com/article/dogs/breeds/dog-breeds/things-to-know-when-training-a-french-bulldog/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا